Papirna EMBA स्पोल। एस ro, Paseky नद Jizerou एक टिप्पणी छोड़ें

एमबीए एक největší एक nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí।

एमबीए एक लंबी परंपरा और समाज और पर्यावरण के लिए जिम्मेदार दृष्टिकोण के साथ एक चेक कंपनी है। इसके कार्बनिक उत्पादों को कागज की प्रसंस्करण द्वारा उत्पादित किया जाता है और पूरी तरह से पुन: प्रयोज्य होते हैं। अपने उत्पादों के माध्यम से एमबीए zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích। Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu।

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční पेपरबोर्ड समर्थक balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu। प्रो celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor।
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 एक 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby। वी devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou एमबीए, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem। वी novém tisíciletí bylo výrobní पोर्टफोलियो doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů।
हम पिछली पीढ़ियों की विरासत के बारे में जानते हैं, जिसने हमें आज के दिन और सफलतापूर्वक एक शुरूआती काम का विकास करने की प्रतिबद्धता का नेतृत्व किया है। हमारे प्रतिद्वंद्वियों के एक कदम के आगे निरंतर प्रयास के हिस्से के रूप में, हम उत्पाद की गुणवत्ता और ग्राहक संबंधों पर जोर देते हैं।
हमारी पेशेवर विशेषज्ञता और हमारे उच्च योग्य कर्मचारियों की सेवा के उच्चतम स्तर की लंबी अवधि की गारंटी है। हम केवल उत्पादों को नहीं बेचते हैं, लेकिन हम दुनिया भर के 30 से अधिक देशों में ग्राहकों को पूर्ण समाधान प्रदान करते हैं।

वे मूल्य जो हम करते हैं:

  • कार्बनिक उत्पादन और उत्पाद पर्यावरण के लिए हमारे समग्र जिम्मेदार संबंधों का एक प्रतिबिंब हैं
  • नैतिकता कंपनी के अंदर और बाहर संबंधों के लिए उच्चतम नियमों में से एक है
  • विज़िटिंग और पेशेवर ग्राहक सेवा हमारी स्पष्ट ज़िम्मेदारी है
  • पूरी कंपनी के जीवन की गुणवत्ता में हमारा योगदान कंपनी परिसर से सीमित नहीं है
  • उच्चतम रोजगार क्षेत्र के सफल विकास में हमारा योगदान है

एमबीए से अधिक významně angažuje na poli charitativním a sociálním। Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky।
एमबीए zvítězila v krajském kole southěže Stejná šance, prestižní celorepublikové southěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti।

एमबीए nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci। Nabídka materiálů एक obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby।

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci 10 वर्षों के लिए। Sorty je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů। Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VROROBA

उत्पादक jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky। Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování।

DLOUHODOBÁ आर्किविसेज

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií। Vodnou volbou materiálu एक टाइपम konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

एमबीए जे ओ od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN आईएसओ 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti। Kvalita एक úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například साल की पैकेजिंग a Worldstar.
वी roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky पर्यावरण के अनुकूल उत्पाद na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a बांधने की मशीन। Zároveň je držitelem certifikace एफएससी na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru।

बांटने
कृपया प्रतीक्षा करें ...

उत्तर छोड़ दें

आपका ईमेल पता प्रकाशित नहीं किया जाएगा। आवश्यक फ़ील्ड के रूप में चिह्नित कर रहे हैं *