Tkalcovna आरटीके, स्पोल। एस ro Rokytnice नाद Jizerou

मुफ्त डाउनलोड (मुझे अन्य परियोजनाओं में योगदान दें) उच्च परिभाषा में।

मुझे YouTube पर देखने के लिए की सदस्यता.

डाउनलोड

कंपनी आरटीके स्पोल। एस ro जे výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích 160-200 सेमी करें जैसा कि xntx nití do počtem nití v osnově करते हैं। ओड roku 10.710 jsou k dispozici široké stroje Vamatex Silver 2012 s možností výroby tkanin do šíře एक्स एक्सएनएक्सएक्स सेमी करें.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až do počtu 24 listů, je také možno vyrábět víceosnovní vazby a vazby perlinkové।

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to jak přírodní, tak syntickické। क्या आप multifilametní příze zpracovat i řtkového směru je možno zpracovat।

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí ओडी टेक्न 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 do 150 g / m2। Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až do xNUMX g / m2 एक ज़ेड přízí nejen bavlnářských, मैं i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

फ़िरमा आरटीके स्पोल। एस ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také prodej tkanin bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně tak i prodej kusových konfekčních výrobků (např। lůžkovin, utěrek, plen apod)। Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli।

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn। डाउनलोड करने के लिए साइन इन करें।

Roční produkce dosahuje přes 2,2 miliony metrů, resp। 4 miliony एम2। जेड toho více než 80% je exportováno do západních zemí a to pro nejnáročnější klientelu।

Rámcový výrobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z पीईएस přízí (Trevira सीएस)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod।)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč। možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

आरटीके, स्पोल। एस ro v Rokytnici nad Jizerou, जी společnost, která navazuje na dlouholetou tradici textilní výroby v Rokytnici nad Jizerou। Zanklady firmy je tak možno datovat už na rok 1867। Vyráběly se zde vždy převážně bavlněné tkaniny a to hladké i žakárské, režné i barevné, určitou dobu měla firma i vlastní bělidlo, takže sama upravovala tkaniny do konečné prodejní podoby।

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována। Byla tak zahájena nová etapa rozvoje firmy a to pod současným názvem RTK, spol। s ro Následně vstoupil minoritním podílem do firmy i zahraniční kapitál, který umožnil jak modernizaci strojního parku, tak i zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny।

वी této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy। Týkalo se से zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč। výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod।

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin ve vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš। Její odvěkou historií prolíná textilní průmysl, který byl v minulosti hlavním zdrojem příjmů města a obživy lidí। वी současnosti je již hlavně rekreačním, turistickým एक sportovním centrem। V létě je ideálním východiskem pro horskou turistiku av zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování।

बांटने
कृपया प्रतीक्षा करें ...

एक टिप्पणी लिखने

आपका emailová-मेल पता nebude zveřejněna। Vyžadované INFORMACE jsou označeny *